Tell a Friend

  • captcha

جدیدترین قیمت آلفارومئو 4C مدل 2018

فروش اقساطی آلفارومئو تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی آلفا رومئو به مشتریان خدمت رسانی می کند. کی از شرکت های ایتالیایی فعال در خودرو سازی آلفا رومئو می باشد.

 

اگر شما مالک یک آلفارومئو جولیتا هستید بدانید که تنها صاحب یک خودروی ‏هاچ‏بک معمولی نیستید بلکه دارای جذاب‏ترین خودروی ‏هاچ بک بازار کنونی ایران هستید. طراحی خارجی جولیتا مانند یک اثر هنری، از نقاشی بزرگ است. خطوط برجسته و زیبای این خودرو دل هر بیننده‏ای را در اولین نگاه می‏رباید و  قدرت موتور خوب با توجه به وزن کم آن شما را در هر نبردی با دیگر رقبا پیروز می‏سازد. هندلینگ و پایداری آلفارومئو جولیتا نیز مانند برادر کوچکترش همراه با سیستم انتخاب وضعیت رانندگی DNA آلفا بی ‏نظیر و مثال زدنی است.

82 آلفارومئو برای فروش. خرید خودرو آلفارومئو صفر، دست دوم یا کارکرده بصورت نقدی و اقساطی با امکان فیلتر قیمت خودرو، شاسی و استان.

عکس آلفارومئو جولیتا. آلفارومئو جولیتا - 0. آلفارومئو جولیتا - 1. آلفارومئو جولیتا - 2. آلفارومئو جولیتا - 3. آلفارومئو جولیتا - 4. آلفارومئو جولیتا - 5. آلفارومئو ...

18 خودرو و ماشین آلفا رومئو دست دوم با قیمت های مناسب در سراسر ایران و حومه شهر.

 

 

آلفارومئو، عنوان یک خودرو ساز ایتالیاست که از سال 1910 فعالیت خودرو را آغاز کرد و در سال 1986 شرکت فیات این خودرو را از دولت ایتالیا خریداری  و کارخانه آن را به شهر میلان انتقال داد. لوگوی این شرکت از دو قسمت تشکیل شده است که سمت چپ در بردارنده یک صلیب به همراه ضمینه سفید است که این نماد، پرچم زادگاه این خودرو یعنی شهر میلان است و قسمت دوم آن یک اژدهاست که در حال بلعیدن یک انسان می‌باشد.

 

به جزء طراحی جذاب، این خودرو یک پیشرانه بسیار جذاب‌ نیز در دل خود دارد که حجم این پیشرانه 1.4 لیتر (1368 سی سی) و توئین توربو است که با کمک گرفتن از یک گیربکس 6 سرعته دو کلاچه قدرت فوق العاده 170 اسب بخار تولید میکند و شتاب 0 تا 100 آن نیز عدد جذاب 7.5 ثانیه می‌باشد. البته این خودرو دارای پیشرانه‌های 1.75 لیتری با 235 اسب بخار و یا دیزلی هم می‌باشد که هیچ کدام در بازار کشور ما ورود نکردند.

 

 

 

فروش اقساطی آلفارومئو